Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül körübelül egy...

Mennyibe kerül körübelül egy fogszabályzó Kaposváron?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk fogorvosnál, sürgősen kell fogszabályzó, és akinek már van, ha nem is Kaposvárról, meg tudja mondani, mennyibe kerül az egész?

2018. aug. 16. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem van, sima(nem porcelán és nem láthatatlan) ha jól emlékszem 140000 volt felulre. Lentre is annyi lesz majd ha felteszik.

Miért kell egyébként sürgősen?

17/L

2018. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyilván ha TB-re csináljátok,akkor töredéke.

Nekem eddig csak magát a készüléket (fogszabályzó) kellett fizetnem,de mivel alulra és felülre egyaránt kell,ezért ugye drágábban jött ki.

Teljesen standard van nekem. Gondolom több,ha van ilyen áthidaló drót,vagy akár nagyon speciális stb.

Azt hiszem 30-35 susogós volt 1 db.

Szerintem az ilyenek,mint foghúzás,azok plusz költségeket vethetnek fel.

De a sima drótcsere (ugye ezt 6 hetente kell) erről eddig még nem kaptunk számlát. Lehet,hogy a végén kapjuk meg. :P

Ja,ha diák vagy,és nem TB-sel akarjátok,akkor kedvezményes a nem diákokéhoz képest.

2018. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az elsőnek:

Az egyik tejfogam nem igazán akar kiesni, alatta viszont már nő a csontfog, de nem felfelé, hanem befelé, a nyelvemhez, ezért a fogdoki mondta hogy muszáj, minél gyorsabban.

2018. aug. 17. 08:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kerd ki mas velemenyet is. Ilyenkor siman ki szoktak huzni a tejfogat es nezik merre no tovabb a csontfog. Nehogy csaknle akarjon huzni...
2018. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Felnott fogszabalyzasom volt. Azert kellett mert noni kezdett a tejfog alatt a csont es nem vittek fogorvoshoz h kihuzzak a tejfogat, ezert nottek ferden. Ha idoben kihuztak volna nem kellett volna fogszabi.
2018. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: 2 hét múlvan megyünk kihúzni, de a doki mondta, hogy nagyon kevés esély van, hogy visszanőjön a rendes irányba :(
2018. aug. 17. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:

És meddig lesz fent? Azt nem mondta? Alulra is lesz?

Az elején 1-1,5 hét volt mire én teljesen megszoktam. Azóta mindent ugyanúgy tudó vele enni mint előtte. Majd a tisztítására kell odafigyelni.

2018. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eleve alulra kell, nemtudom lesz-e fentre, mert még nem fogszabályzós dokinál voltunk, oda szeptemberben megyünk, most csak sima fogdoki volt :)
2018. aug. 17. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!