Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felek a verveteltol!?

Felek a verveteltol!?

Figyelt kérdés

Nemsokara megyek vervetelre de nagyon felek mert kb 1 eve voltam elotte meg nagyon reg es akkor amikor lattam hogy szivjak ki a verem es az megy egy csovon keresztul a hanyinger kerulgetett plusz majdnem elajultam. Emellett ugy ereztem hogy nagyon fajt is (de lehet ezt mar csak en kepzeltem hozza)

Szoval nekem ez eletem egyik legszornyubb elmenyekent maradt meg, mit csinaljak hogy ne parazzak es ne ajuljak el vagy ne dobjam ki a taccsot a kovetkezon?



2018. aug. 22. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Fájni nem fáj, max kellemetlen. Szólj a nővérnek hogy rosszul szoktál lenni- nálunk feküdni is lehet vérvétel közben.
2018. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz rá, akkor nem leszel rosszul. Régen én is féltem, aztán egy ideig havonta kellett járnom, hozzá lehet szokni.
2018. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Skatebird ***** válasza:
100%
Fordítsd el a fejed, ne nézz oda, akkor sokkal kevésbé leszel rosszul. Esetleg vigyél magaddal vizet és egy szőlőcukrot bökés utánra, hamarabb visszatér az alapállapot:) kitartást!
2018. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elnézek oldalra, soha nem figyelem mit csinálnak, amúgy egyáltalán nem fáj, nemrég voltam, egy pillanat volt amíg beszúrta a tűt és utána már semmit nem érzel.
2018. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem nézek oda soha, még azt a látványt sem bírom, ha másnak beszúrják a tűt, pl. amikor régen egyszer a híradóban volt szó valamilyen oltásokról, azt se. :D


Úgyhogy én is azt javaslom, hogy fordítsd el a fejed. Plusz az előtte levő fél - egy órában igyál rendes mennyiségű folyadékot (csak vizet).

A fájdalom attól is függ, hogy "ki a vámpír" (ezt egyszer egy rendelésen hallottam :D) - nekem is volt már nagyon béna kis gyakornok egyszer a kórházban, szülés előtt - aztán még engem cseszett le másnap a dokim, hogy hallotta, hogy "hisztiztem egy kicsit". Ja, amikor az a töketlen még harmadszorra sem találta el a vénámat, akkor majd biztos nem fogom szóvá tenni, pfff...

Viszont egy munkaalkalmasságihoz szükséges labornál meg szó szerint észre se vettem, és már kész is volt.

A többi eset a két véglet között.


Van még egy sztori: egyszer a gyerekemet kellett elvinni laborba, és persze jó anyukaként az ölembe ültettem, viszont akkor sem néztem oda. Mondtam is az asszisztensnek, hogy bocs, de nem bírom. Erre mondta, hogy ne aggódjak, volt már olyan anyuka nála, aki kiájult a gyerek alól.

Szóval a tanulság az, hogy nem kell erőltetni az odanézést.

2018. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!