Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet e össze függés a menstru...

Lehet e össze függés a menstruáció és a végbél között?

Figyelt kérdés
Belgyógyásznál voltam aki állitolag látott valamit ami a húgyhólyagom is nyomja....(nem mondta,hogy mit és leiírást sem adott róla) annyit mondott menjek el nőgyógyászati vizsgálatra,el is mentem ahol a dr. Nem talalt semmi eltérőt mindent renben talált javasolt egy bélvizsgálatot (amin még nem voltam)...na most azóta már el telt kicsit több mint két hét. Meg is kaptam a menstruációm,de nem akar elmúlni 9 napja tart...mitől lehet? Vagy a stressz??Mennyek vissza a női dokihoz újra? Mit tegyek?
2018. aug. 28. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a nődoki nem talált semmit akkor örül.

Csináltatni kellene egy labor-t és egy alhasi UH-t. Ha ez negatív akkor szintén örül.

Na ekkor következik az aminek nem annyira örül hogy fel kell keresned egy gasztroenterológust hogy csináljon teljes vastagbéltükrözést.

Nyugi, nem vészes. Rajtam például már két alkalommal is volt és kibírtam. Gyulladásom volt amúgy.

2018. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És a stressz is okozhatja természetesen.
2018. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. aug. 28. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!