Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet bajom ha csak tampont...

Lehet bajom ha csak tampont hasznalok?

Figyelt kérdés

Marmint hogy ejjel nappal a ciklus vegeig kb. 6 oras cserelessel lehet valamilyen fertozest kapni???

Bocsi ha elirtam valamit



2018. jún. 24. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokan használnak csak tampont, de nappal sűrűbben kell cserél, legalább 3 óránként.
2018. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A tampont csak max. vizes programokhoz (akkor is inkabb a ciklus utolso napjain, par orara) javaslom,nem jo megoldas allando hasznalatra.

Erdemes utana olvasni miert nem, tobb oldalon taglaljak.

Uzlet minden, az egeszseged ne legyen az!

2018. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha 6 óránként cserélve van,akkor nem okozhat gondot.
2018. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14 éves koromtól 27 évig használtam... Ma már szerencsére nem kell :) Semmi bajom.
2018. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért találták ki hogy egészségtelen a tampon,hogy vásárolja meg inkább mindenki azt a gusztustalan de méregdrága hölgykelyhet.
2018. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

28 éve kizárólag tampont használok, soha nem volt tőle semmi bajom!

A csere attól függ, mennyi idő alatt telik meg, a lényeg, hogy 8 óránál ne legyen bent hosszabban!

2018. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt ugye senki nem gondolta komolyan, hogy a tampontól bárkinek bármi baja lehet????!!


Istenem..

2018. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Több mint 20 éve használok tampont,sose volt vele gondom.
2018. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 14 éves koromtól (10éve már) tampont használok,néha kipróbáltam közben a betèteket ismét. Hát.. nekem az szenvedés volt a tampon után. Bajom sosem volt a tampontól.
2018. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mióta nem vagyok szűz, csak tampont használok, sokkal kényelmesebb. Nappal 3-6 óránként cserélem, attól függ, hogy épp hol tart a menstruációm. Éjjel is felkelek, ha tudom, hogy cserélnem kell. De a negyedik naptól már marad a betét, mert olyan enyhe a vérzés, hogy felesleges ezért tamponozni.
2018. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!