Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a nőgyógyász csak egy hét...

Ha a nőgyógyász csak egy hét múlva tud fogadni, mehetek ezzel háziorvoshoz?

Figyelt kérdés
Észtevettem hogy begyulladt a nemiszervem, fáj, és a pisilés is nehéz. Mennék nődokihoz, de csak jövő szerdán rendel, addig meg azért nem bírom. Ha elmegyek háziorvoshoz, ő ezzel tud valamit kezdeni? Nem hajt el?
2018. szept. 5. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudni tud, de az urológiára pl. nem kell beutaló és sos be is hívnak egy ilyennel szerintem.
2018. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A háziorvoshoz mindig mehetsz! Ő is írhat fel antibiotikumot. Ne halogasd. De tud javasolni más szert is, amivel kihúzhatod addig amíg lesz urológus.
2018. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez vagy a sebészetre vagy a nemibeteg gondozóra is tartozik, nőgyógyász most kiesik, de urológusra nem. Háziorvos ebben nem szakember, nem fog szerintem felírni semmit, tovâbbküld valahová.
2018. szept. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szenes43 ***** válasza:
A háziorvos általában belgyógyász és esetleg van még néhány szakvizsgája. Ha nőgyógyász lenne nem vállalna el egy háziorvosi praxist.Antibiotikumot lehet hogy felír de az lehet hogy hatásos is és megszűnik a tünet.
2018. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!