Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tölcsérmell és gerincferdülése...

Tölcsérmell és gerincferdülésem is van, alkalmassági vizsgálat?

Figyelt kérdés
Szóval mindkettő fent említett betegségem van és mennem kell majd rakodó munka miatt alkalmassági vizsgálatra, az orvos engedni fogja hogy végezzem majd? Max 10-15kgt kell emelni munka közben elv. Amúgyis szokott fájni hátam néha a semmitől is, vagy 2-3 óra fűnyírás után. Felvesznek így munkahelyre?
2018. szept. 9. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Amilyenek ma az üzemorvosok, max ruhástól rád néz és pecsétel, hogy mehetsz isten hírével. Manapság az üzemorvosoknál nem szokás vizsgálni is.
2018. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, viszont hosszú távon nem hiszem hogy jó lenne neked a munka, ha már most fájdalmaid vannak.
2018. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Így is lett végül. Mért egy vérnyomást meg kicsit meghallgatta a szívem ill. megnézte a hátam aztán mehettem isten hírével.
2018. szept. 10. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!