Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma reggel fél 9 körül elestem...

Ma reggel fél 9 körül elestem és ráestem a kezemre, nagyon fájt, és fél ora mulva be is dagadt és belilult és egyre jobban fáj. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mondtam anyának hogy menjünk az ügyeletre, már egy oraval ezelott szoltam neki, de azt mondta hogy csak tulreagalom es nem akar bevinni.

2018. szept. 15. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg jéggel borogatni, ha a jég érintése elviselhetetlen fájdalommal jár akkor bizony törés és irány a doki, ha a borogatás jól esik akkor pihentesd majd helyre jön.

Jobbulást!

2018. szept. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj nem tudok hoozáérni semmivel de anya nem hiszi el hogy eltört!
2018. szept. 15. 11:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy ki mit hisz, az nem számít. El kell menni orvoshoz, törésen kívül is lehet olyan, ami miatt fáj, lehet ficam is pl., azzal kell kezdeni valamit. Törést meg csak röntgen fog kimutatni, ránázásre és érzésre nem lehet megállapítani.
2018. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sétálj el az ügyeletre!
2018. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most jöttünk vissza. Jól gondoltam. Eltört.
2018. szept. 15. 13:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :( Jobbulást!

1#

2018. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást
2018. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyád mit szólt...?
2018. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na az volt a legjobb!😂Amikor a doki kozolte hogy eltort anya csak annyit mondott nekem hogy "én megmondtam!"..
2018. szept. 16. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!