Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint fél éve van Ajak...

Manóka88 kérdése:

Több mint fél éve van Ajak piercingem. Reggel óta hatalmasra dagadt, véres egy picit, gennyes belül, ráadásul a hús ráhuzodott a talpra, a duzanat nem lemegy hanem egyre nagyobb. Esetleg valakinek volt már ilyen. Vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pont ilyen nem volt, a fülem szokott idönként begyulladni, legutobb be is fagadt. Kb 3 nap alatt enyhült a duzzanat, nem csináltam vele semmit, nem piszkáltam. Fülbevaló nem volt benne, de nekem több évesek. Esetleg ecetes vizzel óvatosan, amennyire lehet, átöblieném többször egy nap, az fertőtlenít és gyulladás csökkentö hatású. Azt viszont nem tudom, kivedd e, talán jobb, ha bent marad, nem tokosodik be a szennyezödés. És probábám amennyire lehet a talpat lazítani, fontos, hogy tudjon levegözni a lyuk /seb.
2017. aug. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gja és ha oár nap alatt nincs változás, akkor felkeresnm a szalont, ahol csináltattam, mondjanak valami okosat...vagy doki...
2017. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Már próbáltam alkoholt, calciumot, teljesen ráhuzodott, most aludtam két órát és nagyobb lett.

Belül teljesen ráment már keményedik rá.

Holnap megyek vele orvoshoz. Rosszabb esetben sajnos kivágják.

2017. aug. 21. 02:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Doki. Addig meg vegyél rá fertőtlenítőt a patikában!
2017. aug. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárig úgy érzem már jutok el,eddig nem fájt, most már visszont annyira fáj, hogy két órát sikerült aludnom. Megyek is be a sürgősségi remélem nem nevetnek ki.
2017. aug. 21. 07:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg légyszives mi lett, érdekel!
2017. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sikerült elmenni az orvoshoz, sajnos a talpat már az orvos sem látja, így reggel mennem kell vissza és kivágják 6 mm benőt
2017. aug. 21. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:
A szépségért meg kell szenvedni.
2017. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az tény és való.

Csak hogy,ez már fél éve bent van, és valamiért begyulladt és ki kell vágni.

Szóval ez nem helytálló ;)

2017. aug. 21. 23:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Uramisten, sajnálom...ilyenről még nem is hallottam :( hát kitartást és gyors jobbulást kivánok!
2017. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!