Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma reggel óta maszturbáció...

Ma reggel óta maszturbáció után éreztem hogy, a péniszem fáj hogy ha hozzá érek és a bőr dagadt mint ha viz lenne bele töltve a bőrbe szín el változás nincs semmi más észrevehető jel a bőrt szinte nem lehet hátra huzni annyira meg duzzadt?

Figyelt kérdés

Valaki valami biztatót mondjon, keresgéltem hogy mi lehet vagy mitől de nem igen találtam rá!

Aki volt már igy vagy valamit tud róla nagyon meg köszöném a segítségét?


2017. márc. 5. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet, hogy túl erősen, vagy nagyon hosszú ideig csináltad?
2017. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg lehet, bár inkább hosszas ideig!
2017. márc. 5. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a gond, hogy kissé meg van duzzadva, akkor lehet, hogy el is múlik, ha pihenteted. De ha nem múlik el, érdemes felkeresni egy urológust a biztonság kedvéért!
2017. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát várok vele minimum holnapig hogy mi lesz vagy valami, aztán ha semmi akkor majd urologus!

De remélem egy magátol gyorsan múló valami

Bár engem eléggé ki borít de bízok benne hogy valami kis kenőcss kezelés vagy valami és elmulik!

2017. márc. 5. 16:58
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Rendben, addig is szüneteltesd a maszturbációt!
2017. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Ne parázz! Attól van, hogy hosszú ideig maszturbáltál. 1-2 nap és rendbe jön. Nekem is volt már ilyen. 😃
2017. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Uhhh ez igen csak megnyugtató, remélem tényleg helyreáll pár nap alatt 😡😀
2017. márc. 5. 17:14
 8/9 anonim válasza:
Nekem is volt csomószor... Amikor nagyon keményen vertem, de elmúlt :) szal no para :)
2017. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor vegyél be egy Algoflexet v. más fájdalomcsillapító ill. gyulladáscsökkentő gyógyszert, meg vmi. bőrnyugtató krém (Normaflore, Bepanten, Sudocrem, stb.) sem árt a langyos vizes lemosás, 'gyengéd' lezuhanyzás után.

Kb. 2 nap alatt elmúlik, de legközelebb érzéssel, még sokáig szükséged lesz rá.

2017. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!