Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez milyen betegség lehet?...

Ez milyen betegség lehet? (SoS Lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmnek 2 napja vizes hasmenése van szédül gyenge. Folyadékot pótolja nagyon. Eszik is ha tud. Elment orvoshoz meg kérdezte tőle volt e a tengeren evett e tengeri herkentyuket? Meg nyomja a hasát, hallja a bél mozgásokat, kapott egy actilacot protexin meg valami hydro dolgot. Milyen betegség lehet ez? Egyik napról a másikra jött :( ugye nem kerül kórházba?
2018. szept. 17. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyomorrontás. Ne aggódj, ki fog tisztulni, fontos, hogy sokat igyon, és azért egyen is.
2018. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet Calici vírus, elmúlik magától pár nap alatt orvos nélkül is.
2018. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ki váltottam a gyógyszereket az egyik élőflora a másik hasmenés meg állító. Nem tudom mi lehet ez
2018. szept. 17. 13:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért ebbe elég ritkán halnak bele és nem is ritka annyira, hogy ennyire kiakadj rajta...
2018. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vírusos hasmenés, vagy valamilyen ételtől , diétázzon és szedje amit az orvos felírt, igyon sok folyadékot és nem lesz gond.
2018. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most volt egy kutatás, amiben kimutatták, hogy az élőflórák egy az egybe kijönnek, nem tapadnak meg a bélfalakon, csak, ha annyira szerencséje van valakinek, hogy pont specifikusan olyat kap, ami neki használ is, de ennek kevés az esélye, hiszen vizsgálatok nem előzték meg.

Nem lesz semmi baja, pár nap és elmúlik, inkább a sóháztartást kell pótolni úgy tudom, pihenjen.

2018. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És evett tengeri herkentyűket, ha már ezt az 1 kérdését kiemelted a doki 14 kérdéséből ?
2018. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszado. Ha evett volna ilyen dolgokat akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést, és nem írtam volna bele a kérdésembe hogy mi lehet a problémája, azóta már hányt is szegény :(
2018. szept. 18. 03:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kell eltemetni. :D Kicsit túlreagálod a dolgot...
2018. szept. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Reméljük hamarosan rendbejön.
2018. szept. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!