Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Injekció hasba adva, ha a...

Injekció hasba adva, ha a "fogadó" fél pocakos, eljut a megfelelő helyre?

Figyelt kérdés

Édesanyámat porckorongsérvvel műtötték, és ma nem jött a hölgy, aki be szokta adni neki, így megkért engem, hogy a hasába adjam be. Sajnos nekem semmi közöm az ilyesmihez, de azért igyekeztem. A tű úgy 1-1,2 cm hosszú lehet, beszúrtam tövig a hasába, és beadtam az injekciót. Főleg amiatt van bennem kétség, mert anyum kissé pocakos, aggódom amiatt, hogy az injekció tartalma nem jut el a megfelelő helyre.

Kérlek titeket, írjátok le, hogy amit csináltam, rendben van-e.


2018. szept. 21. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Eljut, ne aggódj. Nekem magamnak kellett beadnom pár véralvadásgátló injekciót. NEM kellett beszúrnom a gyomromig a tűt, hanem DIREKT a bőrt összecsípve abba benyomni.
2018. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó helyre ment, ne aggódj!

Ügyes vagy!

Mindenkinek a bőr alatti zsírszövetbe megy, függetlenül a zsírszövet vastagságától.

2018. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Örülök! Köszönöm, hogy ilyen gyorsan írtatok! :)
2018. szept. 21. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Köldökkel egy vonalba legegyszerűbb beadni, csípd össze a bőrt, és mehet is az injekció.

Ne félj, eljut oda, ahova kell.

Nekem is vastagabb a zsírszövet a hasamon, semmi probléma nincs emiatt.

2018. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor "jött a hölgy", akkor nem volt probléma a pocak ?
2018. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szintén köszönöm!

A "hölgy" combba adta be az injekciót édesanyámnak.

2018. szept. 21. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!