Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyit adnátok az orvosnak a...

Mennyit adnátok az orvosnak a helyemben, és mikor?

Figyelt kérdés
Már 3 szor műtöttek köldök sérvel 2 év alatt.Ma be feküdtem a negyedikkel ugyan ahhoz az orvoshoz,aki közölte majd talán 2 nap múlva operálna meg.Mivel a 2 éves kislanyomhoz sietnem kellett haza ezért haza mentem.Most új orvossal beszéltem aki holnap fogad.Ugyan ebben a kórházban,és nem is nagyon tetsztett neki a dolog.Ti már adnátok neko holnap pénzt,vagy csak az operáció után?És mennyit?

2018. szept. 24. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért adnék neki pénzt?
2018. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Mert egyiknek sem számítasz semmit.


egy orvos, olyan mint szegény megboldogult dokim:


Karácsony másnapján kerültem be szülni, és egy órán belül farmerban, borotválkozva ott állt mellettem, amikor megtudta, hogy bent vagyok. És nem egyszer volt, hogy nem adtam neki, és sosem kért, mert mindig a betegeire bízta, ha adni akart. Nála nem volt "tarifa".

2018. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Már bocs de nem tartozol neki semmivel főleg nem pénzzel, neki ez a munkája és a fizetését is megkapja érte. Különben is úgy tudom hogy már illegális a hálapénz.
2018. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem adnék. Ha annyira fizetni akarsz valakinek, akkor menj magánorvoshoz, az legalább törvényes.
2018. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig én sem adtam egyik műtétnél se,és úgy is bántak velem mint a kutyával sajnos.
2018. szept. 24. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne addj, mivel történt tiltja. Ha rájönnek kirugják az orvost amiért pénzt fogadott el, nem ez lenne az első eset.
2018. szept. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*törvény
2018. szept. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ohhh szerintem itt meg a rendőrök is adnak hála pénzt.😅
2018. szept. 25. 09:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem!! Ha annyira pénzt akarsz adni akkor menj magánkórházba ott talán nem úgy bánnának veled mint a kutyával, mert ez sajnos nem attól függ fizetsz-e vagy nem.
2018. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!