Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi honoráriumot adnátok...

Mennyi honoráriumot adnátok egy 1,5 órás "kipakolós" műtétért az orvosnak?

Figyelt kérdés
Teljes méh és petefészek eltávolítás, hüvelyplasztika. Nagyon elégedettek vagyunk így a műtét után a főorvossal.
2012. júl. 14. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Maximum ajándékcsomagot. Miért kapna bárki ugyanazért a munkáért kétszer is fizetést? Ne tartsátok már fent tovább ezt az elmebeteg szokást légyszi!
2012. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én 40-et adtam.
2012. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, 40-50 szerintem is.
2012. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, max. ajándékkosár. Pénzt semmiképp, már megkapta érte egyszer. Mondom ezt úgy, hogy reményeim szerint orvos leszek és soha nem vennék el pénzt a betegtől. Költse inkább magára, vagy a családjára, vagy jótékonykodjon, nekem mindegy, de hozzuk már rendbe ezt az elcseszett egészségügyet.
2012. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, jó lenne megszabadulni a honorárium kérdéstől, de ahhoz normálisan működő, privát biztosító rendszerű egészségügy kellene. Ez még nagyon messze van... A jelenlegiben pedig akinek nincs saját orvosa, az meg is érzi sajnos... A doki egyébként külön jött be a műtétre, nem ő volt az ügyeletes, szóval ezt mindenképpen szeretnénk honorálni.
2012. júl. 14. 23:00
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Semennyit, viszont legalább másfél millióra perelném.
2012. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

"Igen, jó lenne megszabadulni a honorárium kérdéstől, de ahhoz normálisan működő, privát biztosító rendszerű egészségügy kellene."


Na ez az mi nem kellene, ha nem lennének olyanok akik azon meditálnak, hogy mennyit adjanak, már rég megszűnt volna.

2012. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan rohadtul semmi közöd hozzá, hogy ki mennyit ad. (az előzőnek szól, nem a kérdezőnek)


Mindenki eldönti, akar-e adni, és mennyit.

2012. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Orvosa válogatja, találkoztam már olyannal, aki a pénzt a koraszülött osztály számlájára kérte a saját zsebe helyett. Az ilyenekből sajnos kevés van. Ha mindenképp adni szeretnél, az összeget ne ahhoz viszonyítsd, hogy mások mennyit nyomtak az orvos zsebébe, hanem a saját pénztárcádhoz igazítsd. Mindegy, hogy ez 10ezer, vagy 100, a lényeg, hogy annyit adj, amennyi neked "kényelmes".
2012. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%

4. és 10. vagyok

Én továbbra sem adnék, szépen megköszönném, és viszlát. Már úgyis megcsinálta a műtétet, nincs mitől tartani. És ha az orvos normális, nem is várja el a borítékot.

2012. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!