Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt, hogy nem írt ki az...

Volt, hogy nem írt ki az orvos, pedig beteg voltál?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Pont a fordítottja volt, mert erősködtem, hogy adjon valamit, de dolgoznom kell. Aztán mondta, hogy sokan vannak a temetőbe, akik úgy gondolkodtak mint én, örülne ha... Mindig megy a harc vele:DD Egy nagyon jó doki egyébként..
2018. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt. Mandulagyulladással, megfázással. Akkorák voltak a manduláim, hogy összeértek, plusz folyamatosan folyt az orrom. Mivel lázam nem volt, csak hőemelkedésem, elküldött iskolába, ahol rögtön az első tanóra alatt majdnem egy 100-as zsepit elhasználtam. Szédült a fejem a sok takonytól és úgy kellett tesiznem, mert nálunk szigorúan vették a tornaórákat, azt mondta az igazgató, itt vagy, a többi órán részt veszel, akkor tornázni is fogsz.
2018. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lázasan hazaküldtek az iskolából és nem írt ki, mert szerinte csak szimulálok.
2018. szept. 25. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Iskolásokkal sokszor csinálják ezt sajnos. Egyik barátnőm nagyon hányós típus, mindenféle fertőzés rámegy a gyomrára és az orvos rendszeresen visszaküldte az iskolába igazolás nélkül. Illetve nőgyógyászhoz írt beutalót, akárhányszor csak hányással jelentkezett nála, merthogy biztos terhes vagy ha nem, akkor csak szimulál. Közben meg soha nem is volt senkivel és tök lázas is volt szegény minden alkalommal. :(
2018. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.. Az életemmel játszott akkor.. Azonnal váltottam orvost!..
2018. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt. Mert nem mentem el hozzá.
2018. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én időmben nemigen írták ki az influenzás gyerekeket. Igaz, nem is nagyon rohangáltunk orvoshoz. A legdühöngőbb járványok idején is max 2-3 fő hiányzott egy harmincas osztályból. Köhögtünk, prüszköltünk, meg gondolom, keresztül-kasul fertőztük egymást, de kit érdekelt? Dolgozott az immunrendszerünk a reggelire vitt zsíros kenyértől,, ami nem mondható el az étolajok korában.
2018. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!