Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy fogják kiszedni a benőtt...

Hogy fogják kiszedni a benőtt körmöt mindkét lábam ujjából?

Figyelt kérdés
már lassan 3 hónapja a jobb lábam ujján be van nőve a köröm a húsba nagyon fáj mindig gennyezett vérzett és amikor valami hozzáért tegyük fel éjszaka a takaró akkor nagyon fájt hosszú ideig de nem mentem orvoshoz de most már hogy a másik lábujjamon is be van nőve úgy döntöttem elmegyek orvoshoz van is időpont de nem tudom hogy egyszerre megtudják e csinálni mert ugyebár mindkettőt érzéstelenítik gondolom és nem tudom hogy adhatnak e egyszerre kétszer érzéstelenítőt a lábam ujjába.. és kicsit meg is vagyok ijedve hogy mennyire fog fájni amikor kivágják meg hogy mennyi ideig fog tartani valamiért az is előfordult bennem hogy altatnak de azt nem szeretném gondolom ezért csak nem fognak

2018. szept. 25. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Két helyre adnak injekciót a lábujj tövébe illetve annak hegyébe, kicsit feszítő érzésre kell számítani, de közel sem olyan a fájdalom mint amivel 3 hónapja küzdesz.

Miután elzsibbadt, tudomásom szerint bemetszik a köröm tövénél a bőrt hogy kifeszítsék a benőtt részt, amit ollóval lecsípnek.

Nekem nem engedték hogy figyelemmel kövessem, de utána megtudtam a menetét.


Arra számítani kell hogy érzéstelenítő nélkül hozzá sem kezdenek, nekem közel 2 évig volt begyulladva, és mérges is volt rám a srác hogy örülhetek az injekció hatásának, máskülönben anélkül kellett volna végigülnöm azt a 15 percet.

2018. szept. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!