Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Altatóorvosnak a műtét előtt...

Tulika kérdése:

Altatóorvosnak a műtét előtt vagy után kell (illik ) adni hálapénz és ki mennyit adna mindkét láb bütyökműtétjekor? Nem altatás lesz, hanem gerincbe érzéstelenítés.

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Aha....

amint megkapod a gerincbe érzéstelenítést elmegy majd a "kedved" a hálapénz adástól :D

2018. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki hogy van vele, de altatóorvosnak még sosem adtam hálapénzt. Pedig altattak már többször. Aki műtött, neki igen. Ja, és utólag... Sokan azt gondolják, megkülönböztetetten bánnak majd vele, ha előre adja a pénzt. Én nem így gondolom. Ha elégedett voltam, akkor adtam oda.

Egy idegsebész például utólag sem fogadott el hálapénzt, hiába tuszmákoltam. Azt mondta, ő elvből nem fogad el pénzt. Ritka, de ilyen is létezik.

2018. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Semennyit senkinek. :)


Más szakmában sem kap hálapénzt az ember, hogy elvégzi a MUNKÁJÁT. ;)

2018. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!