Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem otthon (ahol a háziorvo...

Ha nem otthon (ahol a háziorvosom van) vagyok, de megfáztam, hova menjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Alapból Győrben lakom és a háziorvosom is ott van, de jelenleg Szegeden vagyok és több napig nem megyek még haza, de megfáztam, és valószínűleg egy pár nap táppénzre kell mennem. Ilyenkor ezt Szegeden hogy tudom intézni, csak úgy bemegyek egy háziorvoshoz? Előre is köszönöm a választ!
2018. szept. 28. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Egy megfazassal, penteken, nem kernek tappenzt... beszednek nehany kohoges-gyogyszert, es fekudnek a hetvegen. Hetfore kutyabajom se lenne.

37/N

2018. szept. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel sehol nem fogsz táppénzes papírt kapni. Más háziorvos nem fog ellátni. Mivel nem hozzá tartozol. Ha nagyon szarul vagy,maximum a háziorvosi ügyeletre tudsz menni. De kiírni ők sem fognak.Ellátnak,majd haza küldenek,hogy jekentkezz a háziorvosodnál.
2018. szept. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hétfőn hazamész és a háziorvosod kiír.
2018. szept. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!