Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Középiskolába a házi orvos az...

Középiskolába a házi orvos az kap értesítést ha nem megyek suliba?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok és ha beteg vagyok van amikor nem megyek el az én gyerek orvosomhoz, hanem édesanyám orvosához megyek és ő is ír igazolást.

Az lenne a kérdés hogy ha én nem megyek iskolába és nem megyek el az én orvosomhoz, akkor az én orvosom értesül arról hogy nem voltam iskolába? Attól félek hogy ha erről értesül akkor baj lesz hogy nem hozzá megyek igazolásért hanem más orvoshoz.



2018. okt. 9. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogy kap. Miért kapna? Gondolj bele elmész mondjuk nyelvvizsgázni, kresz vizsgára, forgalmi vizsgára, nyílt napra egyetemre, stb. majd az iskola kiértesíti a haziorvosokat? Elég sok dolguk lenne mert kb. 300-400 betegük van, ha mindenkiről értesítést kapna az durva lenne.

Egyébként a suli nem is tudja, hogy ki a háziorvosod. Legalábbis nálunk nem kérdezték meg, e-Krétában sincs benne, csak a tajszám.

2018. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon szépen köszönöm a gyors választ.

Most meg nyugodtam hogy nem kap értesítést róla.

Köszönöm szépen

2018. okt. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!