Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegyek eltávolítása?

Anyajegyek eltávolítása?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb 13-15 db anyajegyet eltávolítatni. Ez megoldható Tb-re vagy csak magánrendelés útján? Komárom-Esztergom, Győr-Moson Sopron vagy Fejér megyébe tudtok valakit ajánlani ez ügyben? Tb-re lenne a legjobb, mert sajnos magánrendelésre ennyi anyajegy egy kissebb vagyon lenne.

2018. okt. 10. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Tb nem finanszíroz ilyet
2018. okt. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kb. 5 éves infó: Nekem ismerős azt mondta, hogy évente talán 3 db levételét támogatja a TB, legalábbis neki 4 db-ot kellett leszedni és az orvos két anyajegyet egy mintaként könyvelve küldött el szövettani vizsgálatra, így nem kellett érte fizetnie. Amikor bőrgyógyásznál voltam és szóba került, hogy néhány anyajegyem valószínűleg nem rákos, de elég kockázatos, akkor ott sem mondták, hogy csak magánban lehet ezeket leszedetni. Csak azt, hogy célszerű ősszel vagy télen.

Ha nem rák miatt szedeted le, arra lehet, hogy más vonatkozik.

2018. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam már tegnap megnézetni, de csak egy anyajegyet javasolt hogy vetessek le. A többi az teljesen jó, azokat igény szerint levetethetem.
2018. okt. 11. 10:15
 4/6 anonim ***** válasza:

A TB szépészeti beavatkozásokat nem támogat. Akkor veszik le TB alapon, ha kockázatot jelent, nem csak rák van a világon. Másrészt meg nem lehet ez alapján számmal sem megadni, hogy mennyit vehet le, mert mi van, ha a negyedik lesz rosszindulatú vagy az lesz az ami nagyobbodik idővel?

Akár lehet basalioma is, több is, azt el is kell távolítani.

2018. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Győrbe van egy orvos a belvárosba,Kazinczy utcában,Kővári Péter a neve,sebész,plasztikai sebész,nagyon gyorsan el tudja távolítani olyan 5000 ft/db,szépen,gyorsan dolgozik.Nem vág,hanem lézerrel leéget,így nem fognak varrni sem.



CSak a bőrből kidudorodó,kicsit kiálló anyajegyet lehet kivágás nélkül eltávolítani.


Szerintem neten keress rá az orvosra.Én voltam nála,csak dicsérni tudom.Nyoma sem marad,olyan volt a friss seb mint amikor lenyúzod a bőröd picit,de 1-2 hét alatt teljesen begyógyult.

2018. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi szépen, akkor felkeresem ezt a győri orvost :)
2018. okt. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!