Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegyek lézeres eltávolítás...

Anyajegyek lézeres eltávolítása után megmaradt hegeket hogyan, mivel halványítsam el? :

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy rengeteg anyajegyem van, folyamatosan távolíttatom el őket lézerrel,az utóbbi alkalommal,de már kb 3 hónapja 3 db-t vett le a doki a hátamról (kb borsónyiak voltak) és most még mindig látszik a helye mindnek piros és kissé kidudorodik. Régebben is leszedettem 4 db-ot azoknak már nyoma sincs, de most ezek valahogy nem akarnak gyógyulni.Egyébként a hasam , hátam karom ,combom tele van kisebb nagyobb anyajegyekkel, amik folyamatosan keletkeznek.Hogy tudnám megakadályozni, hogy ne legyen több? Teljesen elcsúfítja az egyébként szép bőrömet ez a sok pötty.Főleg nyáron zavaró.egyszer megszámoltam 200 után feladtam.A bőrdoki szerint aki hajlamos rá annak mindig egyre több és nagyobb lesz.Szoliba járok de csak 2 hetente, nem szoktam leégni,de az anyajegyek ellen nem tudok mit tenni.Irigylem akin 1 darab sincs.Tudtok segíteni?Valami módszer halványításra?
2010. márc. 26. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Contractubex, Dermatix, Zeraderm
2010. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Befiw válasza:
Nekem is rengeteg anyajegyem van, szintén jóval 200 felett és még jönnek is elő. Had kérdezzem meg, hogy hol távolíttatod el őket és ez fizetős esztétikai beavatkozás, vagy támogatja az egészségpénztár?
2011. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!