Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Apasági teszt! Hogyan?

Apasági teszt! Hogyan?

Figyelt kérdés

Már már lerágott csont: a férjem megcsalt és közben én is babát várok, akit igen későn vettem észre, mert épp el voltam foglalva a megcsalás és AKKOR válás tervével!Heteken belül megszületik a volt barátnő gyereke.

Mostanra úgy néz ki rendeződik a sorsunk férjemmel, de mindenképp tudnunk kell, valóban Ő az apa?



2018. okt. 16. 08:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem magadnál végeztess el apaságit:) Mert a másik nő gyermekéhez közöd nincs és ha egy ilyen felmerül benned, ott nálad vannak nagyon nagy problémák, mert minden nő tudja ki a gyermeke apja. Nem beszélve arról, hogy szerintem a nő nem veri nálad/sem a férjednél a palávert a gyt-al kapcsolatban. Viszont le lehet róla szállni. A magad életével törődj, máséhoz nincs közöd.
2018. okt. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
1+ *nem veri / nem verte
2018. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Persze lehet, ha jól tudom a gyermeknek egy bizonyos kort el kell érnie. Leginkább olyankor szokták kérni a vizsgálatot, ha a gyermektartási díj fizetését követeli az anya. Persze ezek ma már kemény pénzekbe kerülnek, és az fizeti, aki kéri!!
2018. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
34%
Ha a férjed nem akar apasági tesztet csináltatni, akkor te a fejed tetejére is állhatsz. Semmit nem tehetsz. Ha viszont akar, és kiderül, hogy ő az apa (és miért ne ő lenne, külön voltatok, nem biztos, hogy egy ribivel csalt meg, talán a csaj nem olyan sárkány, mint te), akkor ki kell fizetni az árát.
2018. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Dehogy kell elérni bizonyos kort. Már akkor lehet ilyen tesztet csináltatni, amikor még csak az anya hasában van a baba.
2018. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Miért lennék sárkány?

Nehéz fél éven vagyunk túl.Teljesen természetes, hogy tudni akarJUK (férjem is), hogy KI AZ APA?

Sosem értettem, hogy pl: első hozzászóló? Honnan az ördögből veszi a bátorságot, hogy néhány sor után bárki felett is pálcát törjön?

3 gyermekem van és úton a negyedik.Felmerült az örökbeadás gondolata is, mert képtelen voltam megbocsájtani a férjemnek!

Azt, hogy az egyéjszakás barátnő milyen? Nos?Aki direktben ráakaszkodik egy 3 gyerekes pasira és még FEL IS csináltatja magát? Miről beszélünk????

2018. okt. 16. 09:14
 7/41 A kérdező kommentje:

Egyébként sem azt kértem, hogy engem értékeljen bárki is , hanem egy kérdés volt, amire választ szerettem volna!

A barátnő most a régi pasijával él, mert belátta, hogy nincs értelme rajtunk lógni.Bő hónapja még naponta több üzenettel és telefonhívással bombázott minket!!Mostanra az "ÚJRÉGI" pasijával él..Felmerült bennem, hogy esetleg Ő az apa.Ez megkönnyítené a helyzetünket!

2018. okt. 16. 09:18
 8/41 anonim ***** válasza:
18%

*tudni akarJUK (férjem is),


Nem, itt egyes egyedül te akarod tudni. Esélyes hogy a fazon nem tud arról, hogy a másik nő a gyermekét hordja.


Ne hazudozz.

2018. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
32%
8+ Meg ha valaki kíváncsi, akkor miért te írsz róla kérdést ki, miért nem a "férjed"?
2018. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
71%

6 *Felmerült az örökbeadás gondolata is,


Hát persze, hogy 3 gyerek után mindenkinek felmerül, meg ahogy a nyúl gondolja:DD


Akkora kamu a kérdésed mint a ház. 3 gyerek után nincs az a nő aki bárkit örökbe adna-maximum az, aki nem a férjétől terhes. De normális nőnek eszébe nem jutna.

2018. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!