Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudok a diana 35...

Anna.love kérdése:

Hogyan tudok a diana 35 hozzàjutni recept nèlkül?

Figyelt kérdés

Az orvos nem akarja felìrni pco-miatt kellene 37 vagyok ezèrt nem ìrja fel...de szüksègem van rà

Köszi..



2018. okt. 17. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Menj el másik orvoshoz. Ha ő sem írja fel, akkor gondokkozz el azon, hogy talán jobban tudják mint te, és nem akarják kockáztatni a munkájukat.
2018. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyu, ez nem cukorka... Ha a sokadik orvos sem írja fel, akkor az azt jelenti, hogy nem javasolt a szedése.
2018. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A PCO-nak amúgy sem ez a kezelése, csak elfedi a tüneteket és utána rosszabb lesz. Ha csak fogamzásgátlás a cél és nem szeretnél már gyereket (van, aki 37 fölött is szeretne) akkor meg bármelyik jó, de a Diane is, nem értem, miért nem írja fel. De mindegyik csak ront a pcosn hosszú távon, ezt mérlegeld. Nem tudom, csinálsz-e valami diétát, kell -e fogynod, de én jó szívvel ajánlom neked az időszakos böjtölést (IF), olvass utána, Facebook csoport is van ilyen. Tudom, hogy Magyarországon elvileg a hivatalos diéta a 160g ch és ötszöri evés, van akinek jó az, másoknak nem válik be, én most az IF-fel jól érzem magam
2018. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen folyamatosan diètàzom, sportolok, semmi nem segìt...alig van hajam...stb...

Szüksègem lenne arra a gyògyszerre...20 -as èveimbe szedtem ès bevàllt.

Van orvos aki felìrja de csak ha leszokom a dohànyzàsròl.

Azt mondjàk rizikò...hmmm...mert?

Trombòzist kaphatsz...igen a cigitől meg ràkos leszel..

Hagyjuk màr...hajlam kèrdèse az egèsz..

Nem ezeknek az orvosoknak kell a lrlki problèmàval szembenèzni

Igen szeretnèk mèg gyereket..ugyanis nincs

Kèt terhessègem nem sikerült

Az egyik spontàn vetèlès...20 èvesen

A màsik hat hetesen elhalt...amit 13 hetesen vettek èszre..

2018. okt. 20. 08:42
 5/10 A kérdező kommentje:

Ja a terhessèg elhalàs fèl ève volt..kicsùszok az időből..a gyerekvàllalàssal kapcsolatban

Nem igaz hogy a diana csak elnyomja a tüneteket

Hormonzavar àll fenn...nincs egyensùlyban a fèrfi ès a női hormon...a diana helyrebillenti ezt a zavart

Règebben az orvosok nem kötekedtek a nőkkel ennyit a fogamzàsgàtlàssal kapcsolatba...mègsem halltak meg trombòzisba..

Mellesleg csak akkor ha csalàdban volt ilyesmi..

Nàlunk nem....

Mellesleg ha èn vàllalom a felelőssèget akkor mièrt fàj az nekik?

Drogozhatok..abba jobb esèllyel halok bele..mègsem akadàlyozzàk őket....

Hmmmm....

2018. okt. 20. 08:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha még akarsz gyereket, tényleg ne szedd. Sajnos rosszul tudod, nem billenti helyre. Ha abbahagyod a szedését, ugyanúgy szétcsúszik minden mint ahogy előtte volt. Javaslom, tényleg kezdd el az időszakos böjtölést, ha a hagyományos diétákkal nem jutsz semmire, de adj neki legalább 1-2 hónapot, hogy hozzászokj, az elején nem feltétlenül egyszerű (bár nekem nem volt gond, más meg szenved) de lehet, hogy ez hozza meg neked a megváltást.
2018. okt. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segìtsèget...nekem bevàllt a diètàm ..egy ideig..most csillapìthatatlan ètvàgyam van...pfff kivagyok tőle...hol talàlom azt a diètàt amit te csinàlsz

Amùgy mivel a pco gyògyìthatatlan..bàrmilyen kezelèst adnak az orvosok minden csak elnyomja a tüneteket...de pont ezt szeretnèm hogy a tünetek gyengüljenek...

2018. okt. 21. 20:01
 8/10 A kérdező kommentje:

Lenne itt mèg valami...

Tèged alaposan fèlrevezettek..

A Diana 35...azoknak a nőknek szoktàk felìtni akik pco..szenvednek ès nem sikerül teherbeesni..nèzz utàna..

2018. okt. 22. 08:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy évtizedekkel ezelőtt így volt, de már 9 évvel ezelőtt, amikor én intenzíven elkezdtem a témával foglalkozni, nem ezt írják a szakkönyvek. Mivel orvos vagyok, kicsit jobban hozzáférek ilyesmihez. A diétáról találsz a guglin is sokmindent találsz, de van egy csoport is facebookon (IF - időszakos böjtölés Hungary)
2018. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utànanèzek...köszönöm
2018. okt. 22. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!