Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogszabályozó tb által?...

Fogszabályozó tb által? (Debrecen)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Fogszabályozót szeretnék csináltatni Debrecenben a Klinikán.Màr 1x voltam,adtak időpontot mindtavètelre.Állandó,tehát rögzített fogszabályzót szeretnék.A kérdeseim:

Mennyi az àra a fém készüléknek?

Mennyi az ára a porcelán (átlàtszó) készüléknek?

Egy ilyen tb àltal tàmogatott fogszabit memnyi idő alatt készítenek el?Gondolom hosszabb,mint egy maganrebdelésen.


Előre is köszönök minden vàlaszt,jöhetnek privibe is.:)



#orvos #fog #Debrecen #fogszabályzó #TB #klinika #tàrsadalombiztosítás
2018. okt. 21. 18:27
 1/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, 20 éves vagyok Szolnok megyében lakom bár gondolom nem sokat számít a megye.
2018. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18 alatt van tb támogatott fogszabályzó. Nekem évekkel ezelőtt volt 20-20 az alsó és a felső állandó sor talán.
2018. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia.

Én is fogszabis vagyok s Debrecenben a nagyotiba (bocsánat ha nem úgy írtam ahogy kéne) jártam 2 évig fogszabályzásra. Ki húzták 5 fogamat szenvedtem vele évekig. Egyszer nem tudtam elmenni egy időpontra, telefont ugye nem vették fel mert minek is. Na s ez addig fajult hogy egy jó 9 hónapig én nem tudtam járni fogorvoshoz😅. Majd lett egy nagyon aranyos magán orvosom aki csinálja a fogamat, s semmi panaszom nincs rá. Már mindjárt a célegyenesben is vagyunk s le is veheti. Míg a tb-s fogorvos 6 évet mondott hogy fent lesz a fogszabályzóm. S a kihagyással együtt is most tartok 2,5 évnél.


Remélem tudtam segíteni

2021. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!