Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Munkaügyi központ által...

Munkaügyi központ által szervezett német nyelvtanfolyam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van-e itt valaki aki járt ilyen képzésre? Milyen színvonalú volt az oktatás? Nem volt fárasztó napi szinten 8 óra németezés?

A tesztnél mire lehet számítani? Régen tanultam már németet és nagyon sokat felejtettem.

Debrecenbe szeretnék jelentkezni.



2018. aug. 21. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 400 órás angol tanfolyamra jártam, nagyon hasznos volt. ECL középfokú nyelvvizsgára készített fel. A csoport 75%-ának elsőre sikerült is.

A tesztnél a jelenlegi tudásodat mérik fel, és - ha még nincs eldöntve -, besorolnak alap- vagy középszintű csoportba. (Érdemes átnézni előtte az anyagot, hogy ha megvan az alap tudásod, ne kelljen újra elölről kezdened.)

Nem akarok hazudni, időnként nagyon fárasztó tud lenni az intenzív tanulás, de csak pár hónapig tart, és általában meg is van az eredménye.

2018. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!