Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy orális szexet követően 12...

Egy orális szexet követően 12 héttel és 18 héttel voltam HIV teszten. Negatív lett az eredmény. Kell ismételni, vagy ez már biztos eredményt ad?

Figyelt kérdés
Visszatérően fáj a torkom, vérzik az inyem és fáj a nyakam oldalt, és elég sok pattanás jött ki az arcomon az utóbbi pár hétben. Lehet téves eredménye a hiv tesztnek ennyi idő után? Lehetnek ezek a HIV tünetei?
2018. okt. 24. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Férfi vagy? Vagy lány? (gyanítom hogy lány, mert az orálozást a fiúk szopásnak, és nyalásnak hívják.) Mennyibe kerül egy ilyen teszt?

Vadidegennel nem orálozunk, de még csak nem is kefélünk gumi nélkül. Az oráltól nem valószínű a fertőzés, de ha az ínyed előtte is vérzett az nem túl szerencsés.

2018. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban orális sexszel nem lehet megfertőződni, ugyanis nyállal, széklettel és vizelettel nem terjed, csak nemi úton, vérrel és az újszülött megfertőződhet az aidses anyától, ha sérülés lép fel szülés közben (amúgy a csecsemő nem HIV fertőzött vagy aids-es). Másodszor, a vírust 4 héttel az esetleges fertőzöttség után már ki lehet mutatni, úgyhogy megnyugodhatsz.
2018. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Keress fel egy belgyógyászt és egy fogorvost.
2018. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A férfit megkerdeztem, azt mondja tőle tuti nem kaphattam el semmi ilyet (nem vadidegen, ismerem). Nő vagyok. A számba élvezett, de azonnal kiköptem és utána alaposan ki is mostam a számat.

Az inyem máskor is vérzett már. Amikor az eset volt, nem emlékszem, hogy lett volna ilyen problémám.

Az ÁNTSZ - nel csinaltattam, ingyenes. Ott azt azt mondták, hogy már 2 hét után ki tudják mutatni. 10 hét környékén meg már nagyon pontos eredményeket kapnak

2018. okt. 24. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerijntem sem kell aggódnod, a papTamások attól vannak, hogy már régen történt ez az eset! Ha nem szexelünk papTamásosak leszünk! Most voltak hülye járványok, én aki soha nem vagyok beteg is döglődtem vagy 2.3 hétig.

Köszönöm az információt a vizsgálat árát illetően!

Nem csak AIDS-ban halnak meg az emberek, Légy óvatos, de attól nem kell kihagyni minden lehetőséget! Egyszer vagyunk/vagy fiatal! Rövid az élet hosszzú a sír, szexeljen mindenki amennyit bír!

2018. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ezt a kérdést már egyszer feltetted de én azt javaslom, hogy ne a gyakorikérsések keress erre választ, hanem egy orvost kérdezz meg. Amúgy szerintem már bemeseled magadnak a tüneteket. Ha meg ennyire félsz ettől akkor ne orálozz...
2018. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt betartottad, nem lehet baj:

[link]

2018. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti!


Felhívtam az ÁNTSZ-t. A hölgy elmondta, hogy negnyugodhatok, mert elég hosszú idő telt el az eset és a vizsgálatok között, így biztos eredményt ad.


Kedves utolsó

Köszönöm szépen, betartottam...😁

2018. okt. 25. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!