Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen vérnyomás mérőt érdemes...

Milyen vérnyomás mérőt érdemes megvenni 10-20. 000 Ft. Körül, melyik a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés

#vérnyomás #mebízható
2018. nov. 8. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én erősen szkeptikus vagyok ezekkel kapcsolatban, bár van vérnyomásmérőnk meg vércukor mérőnk is. És ha túl magas értéket mér bármelyik, akkor mit csináljak ? Az éhgyomri vércukrom évek óta 8 mmol körül van, gyógyszert is szedek rá, aminek a csökkentő hatását nem lehet tapasztalni. A vérnyomásom időnként 140 hgmm felett van, olyankor vagy fáj a fejem, vagy kábán érzem magam vagy nagyon jól vagyok. Sokszor pár perccel később mérve (esetleg másik karon), az érték 10-15 Hgmm-rel kisebb, és akkor ?? A fejfájásra természetszerűleg veszek be algopirint. Egyebet úgysem tudok tenni.
2018. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5-6000-ért ha veszel egyet az is tökéletes.
2018. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Amihez van tanusítvány és be van vizsgálva.
2018. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Omron! Azt érdemes venni egyedül (több orvos is ezt erősítette meg)!
2018. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Megagéza válasza:
Omron M2 Intellisense. Nagyon jó, megbízható, bevizsgált, pontos. De azért persze meg kell tanulni használni, de nagyon jó leírást adnak hozzá. Nem olcsó, de belefér az általad megadott keretbe. Én még tizenötért vettem januárban, most sem lehet nagyon sokkal több. Kerüld az ismeretlen, olcsó csuklóra helyezhető vérnyomásmérőket, mert megbízhatatlanok, gyakran még garancia sincs rajtuk.
2018. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!