Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek jól tettem, hogy...

Szerintetek jól tettem, hogy elutasítottam a lumbálást?

Figyelt kérdés
Szédüléssel, zsibbadással, izomrángással meg egyéb SMre jellemző tünetekkel vizsgálnak egy ideje, augusztusban volt egy koponya mr(negatív) a héten nyaki gerinc mr (negatív) ill. egy negatív ENG. Az orvosaim felvetették a lumbálást, de elutasítottam, mert az sm-en kívül más autoimmun betegségre tudtommal nem utalhatnak az eredmények, ha a fehérjeállomány pedig megugrott volna, negatív mr-rel úgysem kaphatnék smre kezelést. Mit gondoltok, jól döntötem, hogy nem bökettem meg magam? Köszi előre is a választ.
2018. nov. 22. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mrlyiknorvosin végeztél?
2018. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat volt egy negatív SSEP-m is. Aki csak kötözködni kíván legyen szíves más elfoglaltsággal élvezkedjen.
2018. nov. 22. 18:47
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem akarunk kötözködni, csak úgy írtad le, mintha orvos lennél. Természetesen elutasíthatod a lumbálást, de gondolom mást is keresnek és abból lehet kimutatni hatékonyan sokmindent.

Hogy jól tetted-e? Ha a kezelés feltétele ez, akkor nem.

A kérdésed alapján nekem az az érzésem, hogy te csak az autoimmun körül gondolkozol és szerintem az orvosod sok más dolgot is ki akar zárni ezzel.

2018. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!