Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magán orvostól származó...

Magán orvostól származó beutalóval mehetek az Sztk-ba megcsinaltatni a vizsgálatokat?

Figyelt kérdés

Sztk alatt az állami eü. Intézményt értem, ahol a szakorvosok dolgoznak.


Érvenyes TAJ kártyám van.


A háziorvosom nem akar beutalot adni és gondoltam elmegyek magandokihoz beutaloert és azzal az Sztk-ba.


Ez így megoldható?


2018. nov. 27. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, neked mire kell beutaló, nekünk egy vérvételért kellett megharcolnunk:( A férjemnek nem akart beutalót adni, mert minek egy 30 évesnek...Aztán elkezdte mondani neki férj, hogy fáradékony, gyakran fáj a feje...stb. Így màr nagyduzzogva adott. Aztán ki is derült, hogy van egy kicsi veseprobléma! Erőszakosnak kell lenni sajnos és nèha füllenteni, ha úgy érzed, baj van!
2018. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem vérvétel-vizelet, EKG, mellkas rtg. kellene munkabaallashoz, de azt mondta, h nem indokolt, mert nem vagyok beteg...
2018. nov. 27. 12:54
 3/3 Cartilago ***** válasza:
azért mert munkába álláshoz mindezt a munkáltatónak kéne állni, illetve lenni kéne neki olyan hely, ahova elküld és ott mindezt megcsinálják. A háziorvos és az alapellátas nyakába szeretnék varrni, amit néhány orvos már nagyon utál. Magánorvos végképp nem adhat beutalót!
2018. nov. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!