Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig kell megcsináltatni a...

Meddig kell megcsináltatni a labor, E. K. G. , Belgyógyászati vizsgálatokat terhesen?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 10 hetes és ha minden jól alakul akkor szerdán tudok menni beutalókért, és majd csak jövőhéten tudom a vizsgálatokat megcsináltatni. Van egy 16 hónapos kislányom, a férjem meg össze vissza dolgozik és nem tudom kire hagyni a kicsit az orvoshoz meg mégsem vihetem. Remélem nem fogok kicsúszni az időből. Ja meg még azt akarom kérdezni hogy a fogászati szűrést meddig kell megcsinálni? Köszönöm a válaszokat. Bocsi most vettem észre hogy rossz témakörbe írtam, de már nem kezdem el előről.
2014. febr. 24. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
a fogászati nem kötelező. ha nem csináltatod meg, akkor sem lesz semmi. a belgyógyészatit is a szülés előttig kell csak megcsináltatni.
2014. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem belgyógyászatira 16 hetesen küldött a védőnő, fogászatit pedig most akarok, most vagyok 17 hetes.
2014. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!