Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van valakinek negatív vélemény...

Van valakinek negatív véleménye a háziorvosokról?

Figyelt kérdés
Pozitív is jöhet de csak kultúráltan kérem az érveléseket! Szájkaratésok kíméljenek!Csak olyan negatív tapasztalatotokra vagyok kíváncsi akit már sértett vagy alázott meg háziorvos.

2018. nov. 29. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg alázni azért nem alázott meg, de nem ért semmihez. Ha nincs nagy bajod, akkor igyál sok folyadékot, pihenj, ha fáj a fejed vegyél be valamit. Ha nagy bajod van, akkor ad beutalót a kórházba. Kb ennyit csinál. Ja meg ha iszol, akkor hagyd abba, ha cigizel, hagyd abba.
2018. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az eddigi orvosaim aranyosak, kedvesek voltak, de azért nem voltam mindennel elégedett.

Az egyik nagyon ráérős volt, rá nem írta volna az UH beutalóra, hogy sürgős, mit neki egy-két ijesztő tapintható csomó itt-ott a testben, hagy várjon a beteg hónapokat a vizsgálatra. Ugyanez az orvos volt az, aki majdhogynem megkérdezte anyukámat, hogy milyen színű koporsót akar majd, amikor megnézte a CT leletét. Nem volt túl tapintatos.

A másik pedig pont ellenkezőleg, túlbuzgólkodta az esetet. Olyan típusú daganatra, amire egyáltalán nem szoktak kemoterápiát adni, erősködött, hogy márpedig kérdezzem meg a szakorvosnál, hogy mikor kezdik el a kemo kezelést, és haladéktalanul, és azonnal, de máris. Én próbáltam magyarázni a magam érettségijével a (diplomás) orvosnak, hogy erre nem szoktak adni ilyet, de hajthatatlan volt. Utána elköltöztem onnan, úgyhogy már nem mentem vissza felvilágosítani az egyes betegségek kezeléséről. :(

2018. nov. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk anyámnak mikor hasi panasza volt, napok óta tartó magas láza, antibiotikumot írt fel. Beszedte, de ahogy elfogyott, visszatért, aztán újra ez. A vége az lett, hogy sürgősségire kellett vinni, mert azt gondoltuk vakbélgyulladás, de kiderült, hogy a féregnyúlványnál daganat volt...... 3 évre rá meghalt emiatt.....no comment.

Velem nem tudja ezt a doki megcsinálni, mert egészségügyis vagyok és tudja, hogy ha valamit szeretnék, akkor annak alapos indoka van, de nehogy már nekem kelljen irányítani egy orvost.

2018. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Rossz tapasztalat? Szerintem mindenkinek van.

Új háziorvosunk van, semmi segítókészség nincs benne, sablonos. Komoly nőgyógyászati problémám volt, a gyógyszerészt kérdeztem, kedves volt, mondta mit írassak fel a háziorvossal, az talán segít, erre a háziorvos azt mondta nem ír fel gyógyszert csak úgy kérésre semmit, amilyen bajom van, arra csak a műtét a megoldás. Ezek után a patikushoz vissza, adott Tetran kenőcsöt, és forró ülőfürdőt javasolt, segített! Azóta is ha rágondolok, Isten áldja, vannak jó emberek tényleg! (Bartholin ciszta volt, ritka, 5000 nőből 1-nél)

febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!