Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Negatív teszt mégis terhesség...

Negatív teszt mégis terhesség jelei? .

Figyelt kérdés

Erős hányinger, émelygés, szédülés,hát-derék fájás, gyakori sötét pisilés,felpuffadás gyomorégés minden szagot hamarabb megérzek mint a körülöttem lévők érzéleny a hasam van hogy fáj is de csináltam 3 tesztet mind a 3 negatív ... örülnék a picinek hisz komoly kapcsolatom van ő is örülne neki . Voltam 4 orvosnál abból 1 nőgyógyász nem mondott semmit :( a többi orvos terhességet kérdezte de a teszt meg megatív. Nagyon 'hisztis vagyok' manapság mindig ennék állandóan de utána hányingerem lesz .. fogytam ez a hónap alatt az elején sokat . Valaki volt hasonlóban esetleg? Vagy nem terhesség? Valaki?:(

Megyek majd Hasi ultrahangra jövőhéten



2017. szept. 3. 11:49
 1/4 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja van ez
2017. szept. 3. 11:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd az ultrahangon kiderül, hogy terhes vagy, vagy sem. Ha nem védekeztetek, akkor benne van a pakliban.
2017. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk kb 2hónapja
2017. szept. 3. 12:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagyis megszakítással
2017. szept. 3. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!