Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aranyerem van egy hete,...

Aranyerem van egy hete, idöpontot sebészeti szakrendelésre jövő hétre kaptam, ügyeleten ellátnak?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, külső nagy lilás dudor, ülni, hajolni és menni is alig tudok, már próbáltam kúpot, krémet, lándzsás útifűvet, semmi nem hat

2018. nov. 30. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem látnak el ügyeleten, de nem is értem hétköznap délben minek mennél ügyeletre.... Menj el orvoshoz simán, nem mindenhova kell időpont.
2018. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Házi orvos sebészetre küldött, voltam , idöpont kell, csak igy nem mehetek, holnap mentem volna ha ott ellátnak
2018. nov. 30. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Sebészetre sehol sem kell időpont. Igazából nem bántani akarnálak de ne mond hogy ez csak úgy előugrott a semmiből.
2018. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha annyira fontos, keress olyan sebészetet ahova nem kell időpont, hanem tudnak ma fogadni.

Nem tudom milyen sürgősségi ellátást szeretnél 1 hetes aranyérrel, de nem fogod megkapni.

Ügyeleten ültetnek majd 6-8 órát és azt mondják menj el sebészetre....

2018. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hatvan kórház, hétfőn kezdödött, elötte előzmény nem volt, szerdán házi orvosnál voltam, ő sebészetre küldött a hatvani kórházba, de szólt, hogy időpontot kérjek. Hívtam is őket, és a hétre már nem férek be, pedig nagyon fáj, ez szakrendelő
2018. nov. 30. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted a sebész akutan mit fog vele csinálni? Elmondom: javasol krémet meg kúpot.
2018. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!