Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megteheti az orvos, hogy nem...

Megteheti az orvos, hogy nem ír fel új gyógyszert?

Figyelt kérdés
Elhagytam a fogamzásgátlómat, ez még soha nem fordult velem elő, 2 havi adag hiányzik. Miután átkutattam mindent felhívtam a rendelőt segítségért és tök bunkón közölték, hogy majd másnap telefonáljak vissza aztán talán megnézik, hogy mit tehetnek.. akkor már 3 napi adagot nem tudok szedni. Ilyenkor mi a teendő? Kéne felírnia valamit ?

2018. dec. 18. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Megteheti, hiszen már felírta a 3 havi adagot, többet nem írhat fel.
2018. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
51%
Nem írhat fel többet elvileg, szóval megteheti, bár azért nem kell bunkónak lenniük.
2018. dec. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
A fogamzásgátló nem életmentő gyógyszer, és ha tényleg fogamzásgátlás céljából szeded, akkor azon kívül, hogy két hónapig kotont kell használnod semmi következménye nincs, hogy nem szeded. Innentől fogva teljesen az orvos jóindulatán múlik, hogy felír-e neked valamit. Ó és még valami, kicsit több tiszteletet! Te csináltál, hülyeséget szóval ne te legyél felháborodva!
2018. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!