Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasnyálmirigy gyulladás lehet...

Hasnyálmirigy gyulladás lehet a problémám?

Figyelt kérdés

Péntek óta fáj a hasam, vagyis a köldököm feletti rész, nem hánytam.

Székletem eleinte sötét volt, most már világos. Ha fekszek érzem, hogy nagyon kellemetlen viszont ha ülök nem érzem,hogy fájna.

19L



2018. jún. 27. 09:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy az utóbbi 1 hétben nagyon sokat ettem.
2018. jún. 27. 09:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos! Itt ne varj megoldast, mindenkinek leirom ezt. Nem letezik tavgyogyaszat es tavdiagnozis felallitasa sem. Sok minden lehet, nem kell rogton a legrosszabbra gondolni! Es ami a legfontosabb, ne probalgasd te megkeresni a neten, mert meg bebeszelsz magadnak valami butasagot, mint peldaul a hasnyalmirigy gyulladast :)
2018. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha hasnyálmirigy gyulladásod lenne fel se bírnál kelni a fájdalomtól. Akkor már rég a kórházban lennél.

Amúgy meg ha péntek óta fáj a hasad miért nem mentél orvoshoz?

2018. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ma megyek orvoshoz, csak nagyon félek, hogy kórházba beutal :/

Az elmúlt két napban vettem be savlekötőt is meg fájdalomcsillapítót és ittam szódabikarbónás vizet is és már enyhült a fájdalom.

2018. jún. 27. 09:26
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyomrod fáj?
2018. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a köldököm feletti rész fáj
2018. jún. 27. 09:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs refluxod? Nekem van és nekem is ott szokott fájni amúgy ha valami olyat eszek vagy túl sokat. Biztos nem hasnyálmirigy gyulladásod van. A sav miatt is lehet. 3-as voltam.
2018. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, eddig nem volt ilyen gondom :/
2018. jún. 27. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!