Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogtömésért kell fizetni,...

Tele kérdése:

Fogtömésért kell fizetni, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos a sok édesség miatt kilyukadt 3fogam,hiába a fogmosás.Tavaly megállapitották hogy 2 lyukas volt iskolai vizsgálat során,idén 3mat mondtak.Szeretném betömetni őket,viszont elmúltam 18éves,és azt se tudom hogy van-e tb-m.Külső gyakorlaton aláirattak velünk valami papirt,ami valami egészségügyi dolog volt ha jól emlékszem de nem találom,hogy megnézem mi az pontosan.A körzeti fogorvosnál szeretném betömetni.Jó lenne tudni előre,hogy ingyen megcsinálják-e vagy fizetnem kell érte.


2018. dec. 29. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A körzeti fogorvosnál teljesen ingyenes, kivéve, ha valami drága, különleges fogtömő anyagot akarsz, de nyilván nem olyat akarsz.
2018. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A körzetinél nem.
2018. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A körzeti meg elküld a szájsebre vagy valami kifogást talál. Így működik ez sajnos ha nem fizetsz zsebbe.
2018. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
TB-s fogászatra járok, ott lehet kérni ingyenest meg fizetőst 9500 ért, de sztem az asszisztens a háttérben úgy is az ingyenest keveri ki és megbundázzák a számlákat, de lehet csak sok filmet néztem.
2018. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,amintlesz időm kérek időpontot.
2018. dec. 29. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!