Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tetováltassak, vagy ne?

Tetováltassak, vagy ne?

Figyelt kérdés
38 évesen 70xes véradó vagyok. Annyrira szeretnék egy tetkót, viszont akkor huzamosabb ideig nem mehetek vért adni. Mit csináljak? Az én ab+ vérem mindig hiány. Nem tudnám a lelkemre venni, ha egy tetkó miatt halna meg valaki. Ugyanakkor tudom, hogy ha mindeki, aki tehetné, rendszzeresen járna vért adni, ilyen probléma nem lenne.

2018. dec. 31. 01:49
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Ne.

Es nem csak a veradas miatt.

2018. dec. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem megyek tetováltatni. De csak a véradás miatt. Egyébként ment a zöld kéz. Azért kíváncsi lennék, hogy akik téged lenulláztak, átlagosan hányszor voltak vért adni...
2018. dec. 31. 02:47
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Szép dolog tőled, hogy adsz vért, hogy segitesz, de egy kicsit tahó hozzállás, hogy azok akik lenulláznak egy kommentet azok sz.ar alakok mert jajj ők nem mennek havonta adni vért.

Ha nem akarsz ne menj. Nekem ebből az egészből két dolog jött le. Az egyik - a kérdésed szempontjából fontosabb - hogy te inkább kifogásokat keresel arra, hogy miért ne tetováltass ahelyett, hogy csak egyszerűen megtennéd, a másik pedig - a kérdésedtől teljesen független - verni akartad a mellkasodat egy kicsit és megkapni az emberektől hogy jajj de ügyes kisfiú vagy te hogy mindig szorgalmasan mész vért adni, és hogy micsoda egy csuda követendő példa vagy te...vagy nem...na mindegy is legalább a vérátömlesztéssel IQ lehúzás nem lehetséges, szóval mindenki biztonságban van.

2018. dec. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38 évesen ne legyél már ilyen gyerekes, hogy tetkó...
2018. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Elso vagyok, es 60 eves leszek hamarosan. A mai napig rendszeres verado vagyok, eletem soran tobb, mint 100x adtam teljes vert (18 evesen kezdtem). En 0 negativ vagyok, szinten hianycikk :)
2019. jan. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3! Rajtad kívül senki nem szar akakozott...


Egyébként pedig nem új tetkót szeretnék, hanem egyet kicsit felújíttatni, ami a lábélemen van, és megkopott.


Nálam az van, higy amint lejár a két véradás közötti kötelező idő, azonnal jön a telefon a Vérellátótól, hogy nagyon jó lenne, ha tudnék menni.

2019. jan. 1. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nálam az van, higy amint lejár a két véradás közötti kötelező idő, azonnal jön a telefon a Vérellátótól, hogy nagyon jó lenne, ha tudnék menni."


Ez vicces, én is AB+ vagyok, évi 4x-5x megyek adni, (eddig 19x) de csak egyszer hívtak eddig, de akkor előtte egy héttel adtam, nem is értettem, hogy nem látják az adatbázist? Azóta sosem hívtak...

2019. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy kamuzik. Még mindig azt reméli hogy valaki majd vállon veregeti.
2019. jan. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy a teljesen anoním vállonveregetésnek mi értelme lenne...


Hogy kit milyen gyakran hívnak, az meg lehet, hogy talán megyefüggő, nem tudom, legközelebb megkérdezem.

2019. jan. 5. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!