Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelet tetováltassak a...

Milyen jelet tetováltassak a kezemre, ha azt akarom, hogy erre emlékeztessen?

Figyelt kérdés

Nézzétek el nekem, hogy a problémát nem akarom részletezni, röviden arról van szó, hogy van egy nagyon értékes ember a környezetemben, akit nagyon-nagyon akarok szeretni, de ez többször nehéz, mint könnyű, mert kölcsönösen hajlamosak vagyunk agresszív reakciókat (felemelt hangot, kiabálást) kiváltani a másikból. Ezek a szomorú tények.


nem hagy nyugodni a gondolat, hogy nem tudhatom, hogy ez az ember meddig lesz még velem, és a legőszintébben arra vágyom, hogy amíg együtt vagyunk, a szeretetemet fejezzem ki felé, ne hagyjam, hogy a rossz természetünk uralkodjon a kapcsolatunkon. Szeretnék fejlődni tudatosságban hoyg ne az ösztöneim irányítsanak ebben sem, de ez nem megy egyik napról a másikra. arra gondoltam, hogy mivel a kezünket látjuk minden nap a legtöbbször, a csuklómra tetováltatnék egy aprócska jelet, ami arra emlékeztet, hogy a szeretet fontosabb, mint hogy igazam legyen, annál is, hogy megbántott, annál is, hogy szerintem hogyan kéne viselkednie velem szemben ennek a bizonyos másik embernek.



Van ötletetek?


2017. dec. 8. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha ezt így végig tudod gondolni, akkor felesleges a tetkó.
2017. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

:)


sajnos nem. Végiggondolni és éles helyzetben megfelelően reagálni sajnos nem ugyanaz nálam:(

2017. dec. 8. 14:13
 3/16 anonim ***** válasza:
Vannak ötleteim, hogy MAGAMNAK mit csináltatnék, de ez én vagyok, te meg te vagy. Javaslom, hogy nézegess kész tetkókat, van egy pár tízezer a neten, és ha meglátod a megfelelőt, akkor tudni fogod, hogy neked az kell, vagy egy hasonló. És ötleteket is könnyebb így szerezni, mint a semmiből.
2017. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én egy mérleget tetováltatnék. Hogy a két oldalán mi a "súly", ami ezt jelképezné, azt talán te jobban meg tudnád határozni, hiszen magadat is te ismered, plusz a másik félről nem tudunk semmit. Vagy az egyik felén lehetne az "idő, amit még együtt tölthettek", a másikon pedig valami, ami az indulatokat jelképezi, pl villám.
2017. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szív alakban Yin-yang? olyan, mintha azt mondaná, hogy szerelmi harmónia.


[link]


vagy egy sima Yin-yang ☯ és a pöttyök helyett kis szív (az kevésbé nőies)

2017. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Inkább azt kéne felfogni, hogy mindkét félnek változtatnia kell és úgy sokkal könnyebb egy normális kapcsolatot kialakítani, mintha csak egy személy alámenne kutyába.
2017. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem kutya vagyok, hanem a két fél közül az, aki hamarabb ismerte fel, hogy az életben mi az igazán fontos, és mi nem. A másik embert nem tudom megváltoztatni, azon sopánkodni pedig, hogy mi lenne jó, teljesen felesleges, nem visz előbbre.
2017. dec. 8. 17:11
 8/16 anonim ***** válasza:

Egy viszlát jelet amivel tudsz integetni neki.

Levezetted, hogy halott kapcsolat és csak egymást teszitek tönkre idegileg.


Másrészt tetoválást meg ne más válasszon már neked...

2017. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj egy vasutastól stop táblát s gond esetén mutass párodnak-magadnak zöldet vagy pirosat agymenéskor...
2017. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

tetoválást ne más válasszon nekem - ez így teljesen jogos, rosszul tettem fel a kérdést, úgy kellett volna, hogy van-e olyan jel,motívum (tehát nem valami absztrakt, nonfiguratív rajz) aminek a jelentése illik a helyzetemre.


Ez nem párkapcsolat, amiből ki lehetne lépni.

2017. dec. 8. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!