Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem sírtam fel születésemko...

Ha nem sírtam fel születésemkor azt ráírják a zárójelentésre?

Figyelt kérdés
Tehát ha emiatt kérném ki a zárójelentést megtudnék valamit? Nem sírtam fel, nem olyan sokáig tartott ez. Tehát a zárójelentésen ezzel kapcsolatos adatok rajta vannak? Csak ne feleslegesen kérjem ki ha esetleg semmi sincs rajta kapcsolatban. Három éve már bementem az adott osztályra de ott már nincsenek, telefon számot adtak, sztem nem hívtam azt már fel. 28 éves leszek. Ja még hogy már nem az a vezeték nevem ami akkor volt, ez memnyire lehet így akadály?
2019. jan. 1. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kb soha nem is szerepelt zárójelentésben, mert a kisbabák 95%-a nem sír fel rögtön mikor megszületik, max a filmekben, de a valóságban csak olyan fél-1 perccel születés után.

Egyébként az apgar érték jelzi a baba állapotát, ez a kiindulási alap minden esetben.

2019. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én láttam anyukám zárójelentését. Nem ilyen részletes.

De ez miért fontos?

2019. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem lényeges. Bárkinek megnézik a lapját, hogy ő felsírt e. Te meg nyugodj már meg.
2019. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van jelentősége valószínűleg mert lehet h autista vagyok (pszichologusom szerint). Régebben a szüleim erre fogták a történteket. Pl h négy évesen -beszéltem először, utána meg egyéb viselkedési és beilleszkedési zavarokat ami még most is kísér és állandóan munkanélküli vagyok, amit senki se ért mert van három szakmám és szerintük okos vagyok. Átlag feletti intelligencia kicsivel (pszichológus mérte). Érzelmi intelligencia meg a padlón de a családom azt már nem figyeli. Tehát számít.
2019. jan. 1. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Aspergeres vagy, de ebben nem fog számítani, hogy felsírtál-e vagy sem.

Amúgy egy csomó olyan szakma van ahol hozzá sem kell szólnod az emberekhez. Keresgélj, ha olyan okos vagy nem lesz gond.

2019. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha az van ráírva, hogy nem sírtál fel, akkor kapsz munkát? 😂
2019. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem a munka miatt kell. Csak érdekel ez az adat, semmi előnyöm nem lesz tőle.
2019. jan. 1. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:
De nincs rajta ilyen adat.
2019. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!