Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Körömbenövés, vad hús, lábgomb...

Körömbenövés, vad hús, lábgomba, mit lehet tenni, mit lehet csinálni vele? Valami bevált módszer?

Figyelt kérdés
Többször benőtt a körmöm, pár éve szenvedek vele, de mindig otthon vágtam, és utána egy darabig jó volt (vágta orvos is, utána is benőtt). A benvövés miatt a dudor kezdett növekedni és a kivágások miatt egyre nagyobb seb lett rajta, utána egyre nagyobb,, vadhús,, féle nőtt rá. Most fájó, viszkető gombaféleség (szerintem) lett rajta. Mi lehet ez és hogyan múlik el, mit kell vele kezdeni? Valami bevált dolog? Ha volt nektek hogyan múlt el, mit tettetek vele? Orvosnál voltam vele párszor (még ugyan ez a viszkető gomba előtt, de nem mondtak rá semmit, csak kivágták) most is fogok menni újra, de kérlek titeket ha van valami amit tudtok írjátok meg kérlek! Köszönöm szépen!

2019. jan. 10. 02:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindig tartsd tisztán, használj betadint. Ha már kivágták és meggyógyult a seb akkor minden fürdés után nyomkodd le a bőrt a körmöd mellett. Ne viselj olyan cipőt ami szűk és összenyomja a lábujjaidat. Többször volt már körömbenövésem, ezeket javasolta nekem az orvos. 8 éve nincs már ilyen problémám.
2019. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!