Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aknés időszak utáni heges...

Aknés időszak utáni heges arcbőrre, frakcionális/fraxel/co2 lézeres kezelést lenne érdemes csináltatnom, vagy mélyhámlasztásos savas módszer?

Figyelt kérdés

Lennétek szívesek mesélni, hogy esetleg kinek mi vált be? Kinek mi használt, aki hasonló cipőben járt. Pattanásaim már nem nőnek hálisten huszonévesen viszont zavarnak még a mélyebb hegek az arcomon. A flaxer lézeres kezelés sokkal drágább megoldás, de szívesen rászánom a pénzt. Csak az a baj, hogy nem tudom eldönteni, hogy melyik használna jobban, eleve heges arcbőrre. Ha azért a savas mélyhámlasztás módszer is beválhatna, akkor örülnék annak is.


Szeretnék előtte tapasztalatokat olvasni. Az én arcomon valóban elég mély hegek vannak, mikrodermabrázió/másik hegyestűs módszer nem vált be. Attól "félnék" hogy nekem csak egy drasztikusabb módszer lenne jó, ezért a lézeres kezelésen gondolkodom, viszont a savazóssal olcsóbban kijönnék. Megéri inkább rögtön egy durvább és drágább megoldásra rászánni magam?


Elsősorban főként a lézeres megoldás érdekel, arcbőrre, valaki csináltatott már magának olyat, és mesélne?


Nagyon hálás lennék a segítségekért!


2018. dec. 18. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bőrgyógyásszal beszéld meg.
2019. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyász a fraxel lézerest javasolja. De nyilván azért mert az jóval drágább, neki sokkal több pénz. Tehát az ő véleményében nemigen bíznék. Most az tökmindegy, hogy ő azt mondja, hogy valakinek az arcára "nem elég" a savas. Ha mindenképp lézerest javasol, mert ő jobban jön ki, akkor úgy is azzal menne. Azért érdekelne, hogy akinek mélyebb hegei voltak, az pl hogy jött ki a savassal, nem volt elég neki, utána kellett-e a fraxel, stb... bőrgyógyászok ilyen téren, főleg aki a kezelést végzi, nem egészen őszinték, én úgy gondolom.
2019. jan. 2. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Hát igen, ezt megértem... De hát mégiscsak ő ért hozzá, meg egyáltalán ő látja a bőrödet... Szerintem ha magándokihoz mész, akkor úgy kell kezdeni az egészet, hogy keresel egy olyat, akiben megbízol, aztán azt csinálod, amit ő javasol. Vagy menj sztk-orvoshoz, akinek nem anyagi érdeke bármilyen kezelést javasolni.
2019. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na végülis mi lett?
2021. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!