Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan győzhetem meg a háziorv...

Hogyan győzhetem meg a háziorvosom, hogy felírja a fogamzásgátlót? Ugyanis mivel a Jóisten azt mondta, hogy sokasodjunk, nem írja fel.

Figyelt kérdés
43 éves vagyok. Van 2 gyerekem. Epilepsziám van. Sztem a Jóisten nem rám gondolt, amikor ezt mondta. Van vmi vallási indok, amivel meggyőzhetem?
2019. jan. 23. 09:35
1 2
 11/16 jdfGabrella ***** válasza:
31%
Húz vissza az elmegyogyintezetbe!
2019. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Egészségügyi okokból való fogamzásgátló gyógyszer szedése nem ütközik a keresztény etikával. Ahogy pl. még az abortusz sem, abban az esetben, ha az anya számára egy életmentő műtétről van szó.
2019. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyeszru: ha szerinted az orvos gyagyas....menj masik nodokihoz es problema megoldva, mert nem tudod meggyozni ha valoban olyan amint leirtad...
2019. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%

Annak idején volt egy hasonló botrány, ahol egy bírónő nem adott kimenőt egy rabnak, abortuszra, ugyanilyen indokkal.

Utána felmerült az is, hogy akkor tartásdíjat kell fizetnie.

Aztán nem tudom, hogy lett-e belőle valami. Szerintem semmi... szépen elsimították, nyilván beadta intézetbe.

Az meg, hogy egy prostinak meg kellett szülnie a gyerekét - kit érdekel?

Jogállamban élünk, nem?

2019. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Érdekes egy orvosod lehet, semmilyen keresztény felekezet, vagy irányelv nem állítja, hogy gyereket kell csinálni.

Szaporodni szép, és jó dolog, de ha valaki nem kér belőle, az nem erkölcstelen, és nem ütközik semmilyen keresztény szabályba.

2019. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kórházakban a nőgyógyászoknak nincsenek ilyen aggályai.
2019. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!