Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Svédmasszőr végzettségem van...

Király Péter 1 kérdése:

Svédmasszőr végzettségem van igaz friss, előbb vendégkört szeretnék kialakítani, ti hogy tennétek?

Figyelt kérdés
Azért voltak nálam én is mentem pácienshez, mindenki elégedett velem, azt mondják ügyes vagyok, magamról is tudom ezt.

2019. jan. 23. 19:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Internetre sok oldalra kiírtam hirdetést.
2019. jan. 23. 19:19
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Reklámozni kell ezerrel, meg szórólapozni postaládákba. èn is úgy találtam az enyémet, hogy bedobta a lapját a ládánkba. Valami akciót is irj a szórólapra. Szalonba helyet bérelni rizikós. Csak olyan helyre menj ahol van forgalom. Lakótelep pl. Csinálj honlapot is stb.
2019. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen akcióra gondolsz? Lehet szó beszéd után terjed el valakiről ügyes, úgy mennek hozzá emberek. Persze próbát megér.
2019. jan. 25. 10:19
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sok akció van. Pl ha 2 ember foglal idöpontot egyszerre, a második féláron mehet. Minden 10 alakalom után 1 ingyenes/féláras stb.
2019. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma kaptam egy ötletet minden harmadik alkalom után ingyenes, aztán negyedik így tovább ahogy növekszik a szám. Jó ötlet ki próbálom. Szerinted áraimban 30perc 3000, 60 perc 5000, 90perc 7000ft sok vagy le kéne vinnem 2000, 4000, 6000 ft-ra?
2019. jan. 25. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerrintem meg nem jó a minden harmadik után ingyenes. Senki nem dolgozik ingyen! Nem kell túlzásokba esni! Igen is kérd el az árát. Ha túlolcsó vagy, elöfordul, hogy csak a csóróbbak találnak meg, az meg nem jó, de ez hosszú történet. Ne vidd le az áraidat! Számold ki mennyi pénzt kell keresned, hogy nyereséges legyél. Amúgy meg csak az elején csinálj komolyabb akciót, ami odavonzza az embereket. Utána, ha meglesznek elégedve veled, akkor úgyis mennek majd. Akár még a talpmasszázst is kitanulhatnád.
2019. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam talpmaszázsra érdekel, arc is több fajta még. Azért gondoltam árak csökkentésére, mert akik régebb óta csinálják végzettséggel ők kérnek ennyit, egy idő után én is emelek. Én nem ezt nézem csupán, emberi sikert is.
2019. jan. 26. 09:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az áraidat akkor a környezethesz igazisd. Attólis függ hol laksz. Ha házhoz mész, az benzinköltséggel is jár. Kalkuláld ezt is bele. Amúgy meg az áraid ne azt mutassa, hogy te nem érsz annyit mint a többi.
2019. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!