Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisok? Nektek sikerül...

Bipolárisok? Nektek sikerül hosszútávú kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Pár hónapja van egy kapcsolatom. A kapcsolat elején épp mániás fázisban voltam, ezt még tetézte a megismerkedésünk. Az első időkben legalább háromszor szakítottam vele, de utólag nagyon nagyon megbántam. Ő nagyon megértő volt, mindig vissza fogadott. Most depressziós fázis van, kevesebbet találkozunk. Valahogy nincs erőm semmihez, de félek, hogy ez már sok lesz neki.

Van valaki akinek sikerült egy kapcsolat? Egy sikertörténet? Hogy van remény? Eddig rövid kapcsolataim voltak, max 3 hónap.



2018. aug. 14. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
56%
Huh én nagyon sokszor próbálkoztam kapcsolattal, de egyszer se jutottunk 3 hétnél tovább. Pedig az egyik még akkor is bejárt naponta látogatni amikor pszcihiatrián voltam, de így se sikerült
2018. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!