Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek a beutalóval?

Mit tegyek a beutalóval?

Figyelt kérdés

Még ősszel nem volt jó az emésztésem és az orvos adott beutalót egy hasi ultrahangra és gasztroenterológiára.

Viszont időközben rájöttem, ha nem ettem glutént tartalmazó ételeket a tüneteim is megszűntek, így nem mentem el egyik vizsgálatra sem. Na most ha visszamegyek a körzetihez és kéri mit csináljak a beutalóval? Mert ugye neki vinni kellene az eredményt, de mivel nem mentem el, így nincs, neki viszont ezt be kellene könyvelni, mivel kiadta a beutalót. Akkor most vigyem vissza a fel nem használt beutalót vagy mit csináljak vele?



2019. jan. 25. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem mentél el, nincs mit "elkönyvelnie" a háziorvosnak!
2019. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ebből semmi kára nem származik?
2019. jan. 25. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk attól még egy hasi UH-ra elmehetsz, az nem árt. Gastroenterológiára is elmehetsz, legfeljebb elmondod az ottani orvosnak, hogy közben erre rájöttél.

Viszont egyáltalán nem biztos, hogy ezek a panaszok nem csak átmenetileg szűntek meg.

2019. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen kára származna, ha nem használtad fel a beutalót?!
2019. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!