Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a neurológiai időpontomig...

Ha a neurológiai időpontomig jobban leszek, akkor is megvizsgálnak?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdett fájni a hátam és a lábam, mindenki szerint gerincsérvem van (17 éves lány vagyok). Nemrég elkezdtem járni gyógytornászhoz, mert már annyira rossz volt, hogy járni is alig tudtam. Minden mindegy alapon kipróbáltam, gondoltam ennél már csak jobb lehet. Tényleg hatott egy kicsit, érezhetően könnyebben mozgok, a fájdalom sem olyan erős, de még mindig nem mondanám hogy olyan jól vagyok. Két hét múlvára van időpontom neurológushoz, december eleje óta várunk rá. Ha addig tovább javul az állapotom, meg fognak vizsgálni? Mert semmit sem tudunk biztosra, mikor a sürgősségire mentünk, még azt sem vették észre a felvételen, hogy a medencém el van ferdülve (a gyógytornász mutatta a képet, mikor másodjára mentem), sőt, az ambuláns lapomon azt sem találták el, hogy melyik oldalam fáj... Ezek alapján valami tanács? Engem azért érdekelne, hogy mégis mi volt a bajom, a gyógytornász mégsem orvos, hiába segített eddig.

Az időpontom előtt még egyszer megyek gyógytornára, és itthon is minden nap csinálom a gyakorlatokat amiket mutatott. Nem tudom, hogy ha abbahagynám, akkor milyen lenne, de lehet hogy ez alatt a két hét várakozás alatt kicsit visszaveszek a tempóból, és meglátjuk. Vagy nem kéne?



2019. jan. 26. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Miért ne vizsgálna meg? Attól mert valamelyest javult a helyzet, a probléma még ugyanúgy fennáll.
2019. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy mindkét lábad fája gerincsérvtől?:
2019. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Amikor ezt írtam, akkor csak a jobb oldalam és a jobb lábam fájt, azóta bár sokkal jobban vagyok, néha a balba is belenyilall, de csak nagyon ritkán és nem olyan erősen.
2019. ápr. 6. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!