Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt gasztroenterológia...

Van itt gasztroenterológia aszisztens? Vagy olyan aki jártasabb a gyomortükrözésben?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet, feltenni normálisan egy rohadt kérdést? Írd le mire vagy kíváncsi, ne össze vissza köntörfalazz!
2019. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert olyantól szeretnék kérdezni aki ért hozzá! Nem azoktól akik mar átestek egy gyomortükrözésen. Olvasgattam itt GyK-n posztokat gyomortükrözésről de ahány poszt annyiféle dolgot írnak. 1 az volt a kérdésem van e itt olyan személy aki ért hozzá! Ha ennyire kívácsi vagy keress más posztot ha nem értesz hozzá! Ennyire unalmas lehet neked ha ebbe tudsz belekötni, hogy miert nem irom ki a kérdésem. Vágom én hogy nem értesz hozzá mert akkor nem ez lett volna a kommented.
2019. febr. 4. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Egészségügyis vagyok. Ugyan nem gasztro asszisztens. A kérdésre elég nagy eséllyel tudtam volna vállaszolni, de azt hiszem nem akarok.
2019. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor talán, normális hangnemben lehetett volna írni annyit, hogy "tőlem kérdezhetsz!" Ennyi is elég lett volna. Én meg ezek után nem is szeretnék tőled kérdezni, mert te is bele esel abba a "bunkó egészségügyi dolgozók körében". Szerintem itt tegyünk pontot az i-re. Hello!
2019. febr. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!