Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Mütétem lesz. Mondtàk hogy csinàltassak EKG. Ki csinâlja meg a hàzi orvos?

febr. 10. 15:33  Privát üzenet  

A válaszok

Háziorvos fud adni beutalót.

Nekem altatásos műtétem volt, és helyben elintéztek mindent, mármint ahol műtöttek, de kellett mellkas röntgen és vérvétel is.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 10. 15:43 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Háziorvoshoz elmész és erre hivatkozva kérsz erre beutalót, majd elmész oda ahová szól és ennyi.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 10. 20:17 Privát üzenet
NigelB nevű felhasználó válasza:

Az én háziorvosomnak van a rendelőben EKG-ja. Öt perc alatt kész van az eredmény.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 12. 09:29 Privát üzenet
jegecske nevű felhasználó válasza:

egy normális háziorvosnak, sőt az asszisztensének sem gond egy EKG-t megcsinálni. Más a kiértékelés, de a ho-nak azt is kellene tudni

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 14. 09:56 Privát üzenet
A házi orvosnál, ha van nekik készülékük, és hozzáértésük. Ha nincs, a környéki Járóbeteg Szakrendelőben van. A műtétes osztálynak illik beutaló adnia a vizsgálatokhoz. Az altató orvos értékeli az EKG-t az előzetes altató orvosi vizsgálaton, és kér belgyógyászati, vagy kardiológiai konzíliumot, ha szükségesnek látja.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 15. 17:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tatabányán szeretnék szülni. Melyik nőgyógyásznál érdemes? Van jó orvos ott?
Ezzel milyen orvoshoz mennyek?
A Gizella Kórházról és az ott dolgozókról mi a véleményetek?
Tudnátok segíteni abban, hogy milyen rendelői fogfehérítést csináltassak Budapesten? Módszer? Orvos? Ár?
0,25ös szemüveget hol csináltassak? Többi lent
Az orvos mondott hülyeséget? Megoldható, hogy külön csináltassak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!