Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megfázásra valami tipp?...

Hinimini kérdése:

Megfázásra valami tipp? Megfáztam éa csak hétfőn tudok menni orvoshoz. Az orrom kegyetlenül be van dugulva és a torkom is fáj. És a csontjaim is.

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 17:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja ès van itthon Xilomare orr spray de semmit nem er mez is de azse nagyon 😓
2019. febr. 15. 17:08
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Orrdugulásra nekem a Rhinospray plusz vált be.

Ezenkívül mindig tartok itthon torokfertőtlenítő szopogatót. Ha most beleestél a náthába (influenzába), nem fog egyik napról a másikra elmúlni.

Ezenkívül kérhetsz még a gyógyszertárban valamilyen multivitamint és immunerősítőt.

Meleg tea, ágynyugalom.

Jobbulást!

2019. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van itthol C-vitamin az jó?
2019. febr. 15. 17:32
 4/8 szántóvető ***** válasza:
0%
van ez az inhalálás:forró sós víz fölé hajolsz és a takony sugárban lövell ki belőled,bele a tálba.én nagyon utáltam,talán ha 2x inhaláltam.de ha legyőzöd a halálfélelmed és kibírod ha leforrázod az arcod meg a szemeid forró gőzzel akkor próbáld ki.vagy fisherman's friend cukor valami strong változatban is jó.
2019. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Óh, én most lábalok ki belőle. 1 hétig szinte csak feküdni bírtam. Ami nekem használt, sok pihenés, Aspirin plus c, és tengervizes orrspray. Az orromból még mindig zöld váladék jön, de már jobban vagyok.
2019. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En most algopirineztem le magam :D
2019. febr. 15. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Sós vízzel gargalizálj, az orrodba is jó sós vizet cseppenteni, nekem ez is segít orrdugulás ellen.
2019. febr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyömbértea (reszelt gyömbérrel), házi tyúkhúsleves (opcionálisan paprikával/chillivel), estére forró lábfürdő. Sok pihenés, dugult orra sósvizes orrpsray (amíg tart, addig nem nagyon kéne hagyni, hogy duguljon, hogy ne maradjon bent a baci/nyák).
2021. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!