Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Altatóorvosnak szokás pénzt adni?

Altatóorvosnak szokás pénzt adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 hét múlva lesz egy nagyobb műtétem,azt már tudom az orvosomnak mennyi pnzt adok,de azon hezitálok az altatóorvosnak adjak-e pénzt és ha igen mikor? Tippek?!

Köszi a válaszokat előre is :)



#hálapénz #tipp #altatóorvos mikor adjam oda
2018. máj. 23. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ennyi erővel adhatsz a műtősnőnek, a műtőssegédnek, az altatóorvos asszisztensének, az összes nővérnek az osztályon, ahol majd fekszel stb.
2018. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tehát nem :) Én is így gondolom,de hál istennek nem sokat műtöttek és nem tudom mostanában mi a "szokás".

Köszönöm a választ.

2018. máj. 23. 21:30
 3/9 anonim válasza:
En mindig adtam egy 5 ezrest boritekba
2018. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már igen, akkor inkább utólag, mert ha nem ébredsz fel, kárba megy.
2018. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem mondanám azt sem, hogy nem, mert az altatóorvos ugyanúgy dolgozik veled, mint a sebész, aki operál.

Ha nem fogadott dokiról van szó, hanem csak bementél egy állami kórházba, kijelöltek valakit, aki megoperál, akkor a sebésznek sem "jogosabb" fizetni, mint az altatóorvosnak vagy a műtőssegédnek.

2018. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem kell adni :), kapnak fizetést.
2018. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A sebészem sem "fogadott" de már lassan 1 éve hozzá járok kezelésre. Soha nem adtam neki egy forintot sem és mégis emberi módón állt hozzám,alapos és mindent részletesen elmagyaráz. Úgy érzem ha már adok akkor azt Neki!
2018. máj. 24. 14:53
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A munkája ellátásához nem kell adni, a többi a lelkiismereteden múlik. Én nem adnék, de nem azért, mert nem érdemli meg, hanem, mert ahogy előttem is írták, akkor már mindenkinek kellene, nem beszélve arról aki a mellkas röntgent megcsinálja, a radiológust, aki leletezi, a sterilezőt, akinek hála van eszköz.
2018. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. máj. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!