Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valami tuti tipp, amivel...

Valami tuti tipp, amivel kiírna az orvos?

Figyelt kérdés

Nem ismerem ezt az orvost, csak annyit tudok rola, hogy szigoru. 3 honapja kerultem at hozza (akkor toltottem a 18-at) es egyszer sem voltam nala, viszont most pentekre muszaj lenne igazolast szereznem (matek doga, amire nem tudok addig keszulni es ezen mulva az ev vegi jegyem:/ szuloi igazolasaim meg mar elfogytak)

Ha azt mondom, hogy hasmenesem van az nagyon atlatszo? Vagy legyek inkabb oszinte? Nem vagyok amugy egyaltalan logos, ezert is vagyok tanacstalan.


2018. máj. 2. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
A "hasmenes" es a fingas kombo nalam mindig bejott, elotte egyel valami fingatosat.
2018. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 egyre válasza:
100%
Hasmenés, 5 feletti széklet egy nap, nem eszel össze-vissza, ha sápadt vagy még egy plusz pont hányingered volt, lázad nem volt, le vagy gyengülve meg ilyenek.
2018. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 egyre válasza:
100%
"Nem eszel össze-vissza" ezt az orvosnak mondd.
2018. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

elso: xDDD azert nem szeretnek nekiallni galambot eregetbi a rendeloben, de koszi :D

masodik: koszonoom!:)

2018. máj. 2. 21:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Kerdezo elso vagyok, biztosra akarsz menni vagy nem?
2018. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

4 napig mi a rossebbet csináltál?

Majd a nagy betűs életben is ez lesz, ha valamihez nem lesz kedved?

2018. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hasfájás, hasmenés, hányás, meg próbálj úgy kinézni mint aki szarul van (ha lány vagy, ne sminkelj pl, vagy karikákat kicsit szemed alá kiemelheted kék zöld szemfestékkel, persze ne feltűnően), senki nem.fof bizonyítékot követelni tőled szagminta vagy kakis wc papír formájában. :D
2018. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 kerlek ne akarj felulbiralni, nem ismersz:)
2018. máj. 3. 05:53
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es, ebben tévedsz, volt olyan osztálytársam aki behazudta fsást és a dokinő a kezébe nyomott egy széklettartályt, hogy akkor másnapra kér mintát, mert ha fertőző nem mehet suliba :D
2018. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jezusom:DDD na jo, amugy vegul at lett téve a doga időpontja, örülok hogy nem kellett hazudoznom😅
2018. máj. 3. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!